Menu

O Inint

Jsme tým profesionálních architektů a designérů. Zaměřujeme se na návrhy INteligentních INTeriérů kanceláří, komerčních prostor i rezidenčních interiérů, včetně následné realizace. Společnost vznikla v roce 2013 jako reakce na zvyšující se zájem o návrhy a realizace atypických interiérů, které je potřeba vyřešit chytře, funkčně a s ohledem na specifika a využití daného prostoru. Naše interiéry podtrhují a posilují vlastní identitu firmy jak interně, tak i směrem k zákazníkům či partnerům.

Naším cílem je navrhnout a sladit vše tak, aby investice do interiéru přinesla firmě nad rámec vybavení i konkurenční výhodu, podtrhla firemnní vizi a zároveň směrem dovnitř posílila vnímání firemní identity jejími zaměstnanci.

Naše hodnoty

  • Užitná hodnota a funkčnost - smyslem našich projektů je jejich promyšlenost, abyste se ve výsledném interiéru cítili dobře a pohodlně.
  • Sladění vzájemných očekávání - záleží nám na oboustranné spokojenosti s průběhem. Vždy vnímáme vaše potřeby a přání, a zároveň vnášíme do návrhu vlastní představy a vhodná řešení daných prostor. Důležitá je vzájemná dohoda.
  • Nezávislost - nechceme se omezovat v nápadech a tvorbě, proto nejsme svázáni s konkrétní značkou nábytku či vybavení. Jen tak můžeme dosáhnout osobitých interiérů.

 

Nabízíme komfort v podobě kompletního kancelářského řešení.

Návrh dispozice, 3D vizualizace vašeho budoucího interiéru i následná realizace a zajištění potřebných formalit a doprovodných prací.

Více o našich službách Reference